ابزار هدایت به بالای صفحه

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

منوی اصلی

صفحه اصلی ●◊

درباره شرکت ●◊

سخنی با مدیر عامل ●◊

محصولات تولیدی ●◊

سفارش آنلاین ●◊

تماس با ما ●◊

 
 
فعالیتها

درخواست نمایندگی ●◊

پروژه های انجام شده ●◊

تاریخچه چوب ●◊

گالری تصاویر ●◊

برخی از مشتریان ●◊

 
 
آمار بازدید

 
 
مترجم سایت

 
 
حدیث روز

 
 
ساعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

 

درباره شرکت آرشا درب سلماس
 

تاریخچه شرکت آرشا درب سلماس
شرکت آرشا درب سلماس با هدف ایجاد تولیدات صنعتی و همگام با تكنولوژی روز دنیا تاسیس و با هدف نیل به خود كفائی صنعتی كشورمان حضور خود را در صنعت ساختمان به عمل رسانید . این شرکت فعالیت خود را در صنعت ساختمان در زمینه تولید انواع درب  آغاز نموده است .شرکت آرشا درب سلماس از جمله فعالین تولید درب ساختمان در شمالغرب کشور( استان آذربایجان غربی،شهرستان سلماس ) می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر می باشد :

----------------------------------

* درب های HDF :
کلاف این نوع درب از نوع روسی یوکا یا چام می باشد که در قسمتهای لولا و کلید از هر دو طرف تقویت شده است. داخل درب از شبکه هانیکام ترم 171 گرمی مقوایی تقویت شده با چسب مخصوص و رویه های HDF محصول کشور رومانی(دورپاان) می باشد.

----------------------------------

* دربهای HDF-MDF ورودی
درب های MDF دوبل همانند نوع با لا می باشد با این تفاوت که بجای رویه HDF هشت میل از روکش طبیعی استفاده شده است این درب ها مناسب برای ورود آپارتمان ها طراحی گردیده است.

----------------------------------

* درب های ضد سرقت
کلاف این درب ها از ورق 1/5 میل فولادی بصورت دو لایه بین دو رویه یک لایه ورق 1/5 میل فولادی چارچوب درب از نوع ورق فولادی 2 میل می باشد.این درب ها در سه نوع از لحاظ رویه تولید می شود که این نوع آن از رویه MDF با روکش طبیعی در دو طرف لنگه دو عدد رویه (12 میل MDF ) قرار گرفته و نوع دوم که رویه آن MDF تقویت شده که با یک لایه HDF می باشد.
نوع سوم این درب ها ، درب ضد سرقت با روکش PVC است.

----------------------------------

* درب های ضد حریق
این درب ها مخصوص ورودی و خروجی اضطراری آپارتمان ها می باشد که دورویه درب بصورت کامل فلزی داخل درب از پشم سنگ نسوز پر شده و از دستگیره ضربه ای مخصوص خروج اضطراری در این درب ها استفاده می شود.

----------------------------------

* درب های ضد سرقت تمام MDF با روکش طبیعی و روکش PVC
این دربها که دربهای ضد سرقت جدید می باشند که داخل لنگه دولایه ورق فولادی(1.5 سانتی متری)که از دو طرف با دو لایه MDF روکش طبیعی PVC) پوشانده شده است. ضما اطراف درب یا کابل درب توسط یک لایه استیل یا فولاد رنگ شده احاط شده است.

----------------------------------

* چهار چوب های فلزی 14 و 18
این چهارچوب ها که از ورق 2 میل در دو طرح ساده و فرانسوی تولید می شود که چهار چوب های 14 در درب های داخلی و 18 در درب های ضد سرقت و MDF دوبل کاربرد دارند


 

 
 

 

www.آرشادرب.com آرشا درب سلماس درب سلماس تولید کننده درب در سلماس بزرگترین تولید کننده درب در ارومیه شمالغرب آذربایجان غربی

 
 

کلیه حقوق این وب سایت متلعق به شرکت آرشا درب سلماس می باشد Design & Develop : www.Kelkstudio.com